Yeni Eklenen..

21 Aralık 2013 Cumartesi

Batik 2014 Elbise Modelleri

Artık az çok 2014 yılının elbise modelleri hakkında kafanızda bir fikir oluşmuştur. Hanımların giyim tercihlerine yardımcı olabilmek için biz markadiyari.blogspot.com olarak, her gün yeni kreasyonları sitemize eklemeye çalışıyoruz.

Elbise tercihlerinizde de sizlere geniş bir yelpaze sunmaya çalışıp, kendinize en uygun modeli edinmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Bu gün de karşımızda Batik 2014 elbise modelleri var. Batik, Türkiye'nin sevilen bir markası. Bu markanın birçok kadın kreasyonu var ama şimdilik elbise modellerini paylaşmakla yetinelim. Genel hatlarıyla çok geniş olmasa da zarif elbiseler gözümüze çarpıyor. 2014 trendleri arasından da birkaç modeli Batik'in 2014 elbise koleksiyonunda bulabileceğinizi düşünüyoruz. Diğer markalara göre daha sade ve naif modeller mevcut. Ayrıca, tek bir renge yüklenmeyip; farklı renklerden oluşan bir koleksiyon hazırlamış batik. 2014 yılında gözümüze çarpan siyah elbiseler bu koleksiyonda da yeterince mevcut. Şimdi gelin birlikte bu elbiselere birlikte bakalım ve bizim seçtiğimiz 3 favori ile başlayalım.


Boncuklu ve kayık yakalı diye tabir edilen bu elbise gözümüze çarpan en trend model oldu. Bu sene gördüğümüz birçok modelden daha farklı olarak kumaşı ile fonksiyonel, üzerindeki desenle de zarif bir görünüm kazanmış. Her ne kadar kareli bir elbiseyi her ortamda giyemeyecek olsanız da bu elbisenin çok sırıtmayacağını söyleyebiliriz.

Siyah ve beyaz tonların bir arada kullanıldığı bu elbise ise bizce oldukça zarif. Özellikle asimetrik renk yerleşimi sayesinde, sağdan sola doğru güzel bir hareketlilik kazanmış. Günlük giyiminizde çok farklı enstrümanlarla kombin yapabileceğiniz oldukça şık bir elbise modeli Batik vitrinlerinde sizi bekliyor.Bu yıl kadife elbiseleri çokça görüyoruz fakat bu elbise süet. Desenli kadifelerden ya da kadifenin ağır yapısından sıkıldıysanız bu elbisede tam size göre.

Evet diğer elbise modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.
Smiley :)
:D
:)
:[
;)
:D
:O
(6)
(A)
:'(
:|
:o)
8)
(K)
(M)

2014 Elbise Modelleri

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Google+ Badge

Bumerang - Yazarkafe

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Google+ Followers