Yeni Eklenen..

7 Ocak 2014 Salı

Zara TRF Elbise Koleksiyonu

Zara, mağazalarında birçok konsepti ve tarzı birarada barındıran bir marka. Hemen hepimizin beğenerek takip ettiği Zara'nın alt konsept markalarından biri olan TRF ile karşınızdayız.

TRF, Zara mağazalarında yer alan bir bölüm olmasına rağmen, stil olarak Zara'nın klasik ve elegant arası çizgisinden birazcık sıyrılmış. Bu anlamda Zara'nın farklı hedef kitlelerine de hitap etmek istediğini söyleyebiliriz. Biz ise bugün TRF'nin 2014 elbise modellerine göz atalım istedik. Sizler için daha önce hazırladığımız Zara 2014 elbise modellerine de yine sitemizden ulaşabilirsiniz.

TRF, yukarıda da belirttiğimiz gibi genç ve aktif görünüm sunan bir konsept. Asi ve keskin çizgilerden ziyade daha naif , tabiri caizse bizim hanım hanımcık diyebileceğimiz tasarımları da içeriğinde barındırıyor. Elbette bu durum elbise modellerine de yansımış durumda. Koleksiyonda görebileceğiniz daha geniş kesimli ve dökümlü elbiseler, dişilikten ziyade fonksiyonelliği ön plana çıkarıyor. Genellikle bir yaz havasını andıran koleksiyonun, baskılı ve çiçekli motifleri de koleksiyonun geneline yansımış görünüyor. Elbette tam anlamıyla bir genelleme yapmak yanlış olacaktır fakat; TRF'nin elbise modellerinin oldukça genç bir görünüme sahip olduğunu söylememiz gerekiyor. Sezonun grunge akımının izlerini de barındıran koleksiyonun trendlere de hakim olduğunu söylemek mümkün. Özellikle modadaki trendleri takip eden hanımların ilgiyle bakacağını düşündüğümüz Zara TRF 2014 elbise modellerini aşağıda görebilirsiniz.
Smiley :)
:D
:)
:[
;)
:D
:O
(6)
(A)
:'(
:|
:o)
8)
(K)
(M)

2014 Elbise Modelleri

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Google+ Badge

Bumerang - Yazarkafe

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Google+ Followers